tweede picket tegen bleckmann, vloerwerk deelt koffie uit

Wczesna akcja bramy w Bleckmann

Joery * stracił pracę, ponieważ skrytykował brak szacunku i niebezpieczne zachowanie menedżerów. Tak więc Vloerwerk & Joery po raz drugi podjęły działania w zeszły piątek. To był nasz pierwszy pikiet w historii i znów padało. Ale musisz dać coś, by dotrzeć do pierwszych pracowników Bleckmanna. O szóstej rano ruszyliśmy w drogę z 5 osobami z Vloerwerk.

Ta strona została przekonwertowana na język polski przez komputer. Czy możesz to zrobić lepiej? Napisz do nas.

Pracowników, którzy przyjechali na spacery lub samochodem, powitano filiżankę kawy i ulotkę, która wyraźnie mówi, co robimy. Odzyskujemy pracę Joery’ego, rekompensatę finansową za utracony dochód i szacunek dla wszystkich pracowników Bleckmann! „Cześć Joery, jak się masz? Czy musisz dziś pracować? ”Wielu pracowników zapytało z uśmiechem. Najwyraźniej nie wszyscy są świadomi rezygnacji Joery’ego. Ale z reakcji jasno wynika, że ​​cieszą się, że znów widzą Joery.De ober van Vloerwerk deelt koffie uit aan Bleckmann werkers

Wszyscy jesteśmy zadowoleni z uśmiechem, z wyjątkiem kilku menedżerów. Jeździ szybko drogim BMW. Co więcej, nie widzieliśmy żadnego zarządzania ani zarządzania (być może dla nich zbyt wcześnie), ale widzieliśmy ludzi z hali produkcyjnej. I to było do zrobienia! Teraz wiedzą też, że prace podłogowe są dla nich gotowe.

A kiedy Vloerwerk zacznie gdzieś używać zębów, nie pozbędziesz się nas tak łatwo!

* Joery to pseudonim. Przeczytaj więcej o kampanii tutaj.

Dit bericht zit in:

Categorie: Bleckmann po polsku

Tag: non-Dutch